
In juni komt âWexicoâ uit, het nieuwe album van de Amsterdams /Â Mexiâcaanse bandâ Snowapple. Op woensdag 6 juni start hun zomertoer langs een tal van speciale plekken in Europa. De eerste stop is de bijzondere Rolling Rock Kitchen aan het IJ in Amsterdam-Noord.
Cross-cultureel en intercontinentaal
Snowapple is een cross-culturele en intercontinentale groep bestaande uit multi-instrumentalisten en zangers uit Amsterdam en Mexico stad. Ze hebben een eigen, unieke stijl die omschreven wordt als pop/folk/opera/avant-garde-cumbia.
Festivalachtige hang-out
Rolling Rock Kitchen is een lekkere, festivalachtige hang-out aan het IJ waar de bekende modefotograaf Ron Tetteroo de scepter zwaait. Een creatieve plek voor live muziek en lekker eten, supergeschikt om de release van het kleurrijke âWexicoâ album te vieren.
Zwoele zomeravond
Het releasefeestje op 6 juni belooft een zwoele, Latijns Amerikaanse zomeravond te worden met opzwepende muziek, Mexicaans getint eten & drinken en dj’s die je met hun bijzondere vinylcollecties meenemen op een reis naar magische plekken. Speciaal voor deze avond zal de bekende Cumbia band La Banda Fantastica (Alta Cumbia Nite) ook optreden.
âWexicoâ
âWexicoâ is de eerste release die Snowapple samen met de Mexicanen uitbrengt. Het album komt officieel uit op 8 juni maar zal op 6 juni al exclusief verkrijgbaar zijn tijdens de releaseparty. Het album is opgenomen in Mexico in de studioâs van bevriende muzikanten. Naast zeven eigen liedjes, waaronder de zomerse single âBaby Blueâ is er op âWexicoâ ook ruimte voor de Colombiaanse traditional âPescadorâ, door Snowapple uitgevoerd in een âSpaghetti Westernâ versie.
Praktische informatie Snowapple âWexicoâ release party
Woensdag 6 juni 2017
17:00 uur – 01:00 uur
Optreden Snowapple: 20.00 uur â 21.30 uur
Rolling Rock Kitchen, Distelweg 451, 1031 HD Amsterdam
Entree ⏠10,- voorverkoop via https://snowapple.stager.nl/web/tickets/228356
Route: Â Pont Tasmankade – Distelweg, Rolling Rock Kitchen bevindt zich 50 meter naast de pont.
Pont Centraal station – Buiksloterweg, vanaf daar 5 minuten fietsen.
Facebook event:Â https://www.facebook.com/events/1650686261712090/
Website:Â www.snowapple.nlÂ